Pakalpojumi

Iespēja rast risinājumu soli-pa-solim

PILNA SERVISA DIGITĀLAIS MĀRKETINGS

Sociālo tīklu mārketings

Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Waze, Pinterest, YouTube, MySpace utt. Stratēģiski risinājumi un attīstība

SEO

Bing, Yandex, Google sistēmu optimizācija augstākajā līmenī pēc jaunākajiem algoritmiem, lai Tavs projekts būtu pirmajās pozīcijās īsākajā laika periodā

PPC

Maksas reklāmas meklētājsistēmās un sociālajos tīklos, reklāmas kampaņu uzstādīšana un analītika

Konsultācijas

Konsultējam par jebkura veida apjomīgu investīciju projektiem, IT speciālistiem un darba darbaspēku, iesakām labāko iespēju un risinājumu

Web dizains

Izstrādājam web dizainu atšķirīgiem projektiem ar dažādām vajadzībām. Viss tiek saskaņots ar klientu

Satura mārketings

Kopīraitings specifiskām reklāmām un projektiem, lai tie veiksmīgi darbotos kopā ar SEO un klienta vēlmēm, veidojot "sprādzientipa" saturu ar augstu konversijas un rankinga procentu.

Grafiskais dizains

Logo, maketi, e-grāmatas, baneri, kustīgie gifi, paraugi, instagram stories utt. Izstrādājam jebkura tipa grafisko materiālu, lai Jūs spētu piesaistīt jebkura tipa auditoriju savam projektam

Mājaslapu izstrāde

Piezemēšanās lapas, internetveikali, biznesa vai informatīvās mājaslapas utt. Izstrādājam specifiski pēc klienta vēlmēm

Stratēģijas

Katram projektam ir nepieciešams izstrādāt piemērotu klientu piesaistes stratēģisko shēmu, lai konversija un ROI sasniegtu maksimāli augstu procentu kā nekad iepriekš

Visbiežāk uzdotie jautājumi

Ieteicams izlasīt pirms sava projekta iesniegšanas

Efektivitāte ir atkarīga no veiktā ieguldījuma un piepūles. Vienkāršā valodā 20% šīs sistēmas pielietojuma var atnest 80% rezultātu, bez sistēmas rezultāti parasti ir tuvu 0, jo tiek veiktas novecojušas darbības, kuras bija aktuālas pagājušajā gadsimtā vai pirms diviem gadiem. Citiem vārdiem sakot, “Tagad vairs nav aktuāli žiguļi, bet gan elektromobīļi.” Tāpēc izmanto šo digitālās ēras iespēju!

Internets pārklāj 49% Zemeslodes. 60% Zemes iedzīvotāju lieto internetu katru dienu. Cilvēku uzmanība digitālajā vidē turpina augt tāpat kā interneta pārklājums un lietotāju skaits uz Zemes. Mārketinga un reklāmas pieejas, kuras tika izmantotas pirms 2-5 gadiem, ir izveidojušas psiholoģisku barjeru / aizsardzību patērētāju zemapziņā, tādējādi vairs nespējot veikt savu ietekmi uz pircējiem. Ar MIRALTEK sistemātisko pieeju, Jūs sapratīsiet, kā 2x, pat 4x savu peļņu un klientu skaitu, kuri meklē kaut ko saistītu ar jūsu nozari, pateicoties pareizi pielietotiem algoritmiem, kuri atjaunojas un mainās katru gadu, ietekmējot Tavas mājas lapas un satura redzamību internetā.

 Jā, Tu varēsi! Un ne tikai! Mēs Tev iemācīsim rīkoties ar tādām darbībām, kuras, iespējams, iepriekš Tev izmaksāja tūkstošiem eiro gadā vai pat mēnesī! Tas ir tikpat vienkārši, kā ieiet savā e-pastā.

Jā , protams, ilgtermiņa partneru attiecības ir mūsu atslēga šajā biznesā, tāpēc ar lielāko prieku aprunāsimies par idejām, kuras varētu realizēt, jebkurā pasaules kontinentā, jo pašlaik mums ir visi resursi un partneri, lai realizētu jebkuru projektu, jebkurā lokācijā!

Viss ir atkarīgs no sekojošiem faktoriem: mājaslapas izveide un tās sarežģītība/atslēgas vārdi/SEO/budžets/arsenāls un stratēģijas izveidošana/tehniskā informācija utt. Ja runājam par mājaslapas izstrādes laiku, tad parasti ar visām korekcijām tas var aizņemt līdz divām nedēļām.

Ļoti vienkārši, zvaniet, vai aizpildiet anketu, ar savu projektu, ievadot konkrētu informāciju, lai varam izveidot plānu, kas efektīvi strādās pēc sistēmas. Ja jūs plānojat realizēt kādu projektu, kurš nav mūsu kompetencē, piemēram, tādu, kas saistīts ar specifiska mākslīgā intelekta īpašību, tad mēs Jūs novirzīsim uz attiecīgo partneri, kurš spēs palīdzēt un atrisināt jums interesējošo situāciju.

Superefektīvs rezultāts ir iespējams, ja tiks ievērota

sistemātiska 14 soļu secība

Digitālais mārketings darbojas tieši tāpat kā jebkura cita nozare, piemēram, arhitektūra. Sākumā tiek veikta resursu ievākšana, projekta plānošana un rasēšana, līdz tiek sākti remontdarbi un projekta realizācija līdz pat atklāšanai. Uzsākam ar fundamentāliem faktoriem, sākot no teorijas, beidzot ar vairākām pārbaudēm un korekcijām, pakāpeniski tuvojoties mērķim, un sistemātiski izvairoties no letālām kļūdām, kuras var izbojāt projekta efektivitāti un iznākumu. Tāpat kā arhitektūra nepastāvētu bez plāna un rasējuma, arī digitāla rakstura projekti un bizness zaudētu savu maksimālo rezultātu iedarbību un peļņu, ja netiktu izmantoti 14 stratēģiski plāna punkti no A līdz B.

Veicam datu analītiku un pārbaudi. Uzstādām tādus datu analītikas un klientu apkalpošanas instrumentus kā Google Analytics, CRM, čatbotus un ERP.

“Ja nav datu, kurus apstrādāt, nav mērķu kurus uzstādīt.” Ar pareizu datu analītiku mēs precīzi nosakām apmeklētāju uzvedību, veiktās darbības, raksturu, demogrāfisko, psiholoģisko un pat sociālo stāvokli jūsu lapā. Veicam darba efektivitātes vērtējumu, vājās vietas, kuras uzlabot jūsu uzņēmuma struktūrā, kā arī veikt dažādus pētījumus, kura no pielietotajām biznesa attīstības stratēģijām bijusi visveiksmīgākā jūsu projektam un klientu piesaistei.

Konkrētu mērķu noteikšana un uzstādīšana, budžeta sastādīšana attiecībā pret jūsu vēlmēm un vajadzībām, lai sasniegtu vēlamo rezultātu un realizētu uzstādītos mērķus. 

Vairāku variāciju stratēģiju izstrādes uz remārketinga iespējas (vieglāk pārdot tiem apmeklētājiem, kuri saistībā ar jūsu uzņēmumu, darbību, nozari vai mājas lapu jau izrādījuši kaut kāda veida interesi).

Jūs tikai nosauciet un mēs izdarīsim! Palīdzēsim rast risinājumu visa veida grafiskā dizaina pakalpojumos!

Logo, baneru, infografiku, prezentāciju, kā arī video sagatavju, plakātu un šablonu izstrāde jūsu mājaslapai, sociālajiem tīkliem un reklāmas kampaņām un daudz citu iespēju, lai uzlabotu jūsu mājas lapas un sociālo tīklu izskatu, lai ar neatvairāma dizaina palīdzību piesaistītu neierobežota daudzuma klientu.

Mēs jums palīdzēsim izveidot un saglabāt šīs sagataves un piemērus tā, lai vēlāk varat tās brīvi izmantot un rediģēt, ieguldot minimālus laika resursus, sasniedzot maksimālus rezultātus.

Satura un stratēģijas sagatavošana jūsu mājaslapai un sociālajiem tīkliem.

Rakstu izveides jūsu projektam – vēlams veidot visaptverošu informāciju ar vidēji 2500 vārdiem katrā rakstā, izmantojot tēmai atbilstošus atslēgas vārdus, kuri iegūti Audita un analītikas posmā. Pilnvērtīgai SEO stratēģiju pielietošanai un tekstu tulkošanai ar specializētu aģentūru palīdzību mēs uzreiz mājas lapas izstrādes stadijas laikā, pievienojam  jūsu lapai jums vēlamās valodas.

Izstrādājam maketu jeb koncepta paraugu pēc specifikas ar konkrētu izkārtojumu un dizainu pēc klienta vēlmēm, izmantojot klientu piesaistīšanas metodēm atbilstošu psiholoģiju. Veidojam projektu ar loģiski plānotām sadaļām, lai lapa nekavējoties apgāztu iespējamos iebildumus, kuri varētu rasties lapas apmeklētājiem.

Tiek atlasīta specifiska krāsu palete atbilstoši jūsu nozarei, biznesa un personīgajiem mērķiem, izmantojot psiholoģijas un neiromārketinga metodes, kuras mudina apmeklētāju iesaistīties jūsu mājas lapā.

Tālāk veicam pilna projekta izstrādi un plāna realizāciju.

Atjaunojam un veicam pilnu satura apstrādi, lai uzlabotu meklētājsistēmu pozīcijas, izmantojot bloga rakstam un tēmai atbilstošus atslēgas vārdus, datumus un citus paņēmienus, uzlabojot jūsu izaugsmi ilgtermiņā.

Izveidojam bloga sadaļu, kur iekopējam izveidotos rakstus no satura materiāla daļas.

Nākamais solis jūsu projekta attīstībai ir sociālo tīklu un tā satura izveide un sasaiste ar mājas lapu, lai ievērojami palielinātu apmeklētāju plūsmu uz jūsu lapu un otrādi, sasniedzot jūsu piedāvājumu. Tiek pielietoti atbilstoši #hashtag, noteikti atslēgas vārdi, specifiskas metodes un teksts jūsu ievērojamības veicināšanai internetā.

Apvienojam tehniski pareizi izveidoto saturu ar grafisko materiālu, bildēm, banneriem u.c., radot augstas kvalitātes, modernās attīstības un elegances pieskaņu jūsu projektam.

Dalāmies ar saturu un bloga rakstiem sociālajos tīklos pēc sociālo mediju mārketinga stratēģijām un metodēm.

Viens no nozīmīgākajiem procesiem jūsu eksistences atklāšanā digitālajā vidē ir SEO. Lai potenciālie klienti bez piepūles spētu atklāt jūsu esamību, ir svarīgi zināt, ar kādiem paņēmieniem jūs varat uzlabot sava zīmola atpazīstamību un redzamību tādās meklētāj-sistēmās kā Google, Bing vai Yandex.

Veicam iekšējo un ārējo SEO, uzlabojot gan lapas ātrumu, gan mobilo lietotāju pieredzi, gan pielāgojot jūsu URL garumu, kā arī izmantojot aktuālu saturu un atbilstošu tā garumu jūsu rakstos, papildinot tos arī ar atpakaļsaitēm un HTTPS šifrēšanu, SSL protokoliem un citiem briesmoņiem, lai maksimizētu rezultātus ilgtermiņa perspektīvā.

Pēc jūsu izvēles un, ņemot vērā jūsu mērķus un stratēģijas, kā arī paredzētos budžeta tēriņus uz mārketingu (ieteicams 5-12% no kopējiem ieņēmumiem atkarībā no to apjoma), maksas reklāmas ir spēcīgs un ārkārtīgi efektīvs paņēmiens, kurš īsā laika posmā nesīs jūsu uzņēmumam jaunus klientus ilgstošā laika periodā.

Ievietojot stratēģiski izstrādātu reklāmas kampaņu kādā no sociālajiem tīkliem (Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube) vai Google Ads panāksiet apbrīnojamu klientu konversiju, zīmola atpazīstamību, klientu skaita un apgrozījuma pieaugumu.

Apmeklētāji caur jūsu interneta materiālu, caur klikšķi (piemēram, 2 EUR par klikšķi, kas var sekmēt 499 EUR vērta produkta iegādi) pāriet uz jūsu piezemēšanās lapu (lapa, kurā apmeklētāji pārtop klientā) vai vebināru jeb online semināru, kurā jūs varat pārdot kādu no saviem produktiem, pakalpojumiem vai citiem piedāvājumiem.

Kad jūsu apmeklētāju un klientu dati tiek ievākti caur PPC, sociālajiem tīkliem un mājas lapu, parasti tie tiek apkopoti CRM sistēmās, kuras ievērojami atvieglo jūsu komunikāciju un stiprina attiecības ar patērētāju, nodrošinot jūsu iespējas izzināt patērētāju vēlmes un vajadzības, kā arī saglabājot veiksmīgu un vienmērīgu klientu pieredzi.

Ar e-pasta mārketinga palīdzību izveidojam reklāmas kampaņas, kurās varat reklamēt jūsu uzņēmuma produktus vai pakalpojumus, ņemot vērā jūsu auditorijas tipu, intereses, uzvedību, sociālo un demogrāfisko stāvokli. Vēlāk šo procesu varam automatizēt, ievietojot konkrētu informāciju un apvienojot to ar grafisko materiālu.

Izmantojot CRM rīkus, uzņēmumi var izsekot, automatizēt, analizēt un optimizēt klientu mijiedarbību. CRM pamatā ir katras atsevišķas kontaktpersonas kontaktinformācijas un mijiedarbības vēstures datu bāze.

Veicam konkrētu datu analīzi, izvērtējot rezultātus. Pēc tam, balstoties uz šiem datiem, veicam remārketingu, tas ir, atkārtoti novirzām piedāvājuma materiālu uz apmeklētājiem, kuri tieši vai netieši iesaistījušies vai saskārušies jūsu produkta vai pakalpojuma reklāmas kampaņu, sociālo tīklu vai mājas lapas saturu. Vajadzības gadījumā tiek mainīta stratēģija vai pielietojamās metodes principi.

Tagad vien atliek automatizēt visus izstrādātos mārketinga procesus, lai pēc datu analītikas, apstrādes un izvērtējuma, mēs spētu noteikt, kuras no veiktajām darbībām veic savas funkcijas visaugstākajā līmenī ar visefektīvākajiem rezultātiem. Tādā veidā tiek atsijātas mazāk efektīvas un pielietotas rezultatīvākās pieejas jaunu klientu iegūšanai jeb līdu ģenerēšanai, izmantojot visus iespējamos kanālus, sociālos tīklus, SEO, mājas lapu, waze un citus pieejamos avotus.

Pielietojam daudzkanālu mārketinga stratēģijas, nodrošinot jūsu zīmola un vārda pozicionēšanu digitālajā vidē. Ar dažādām metodēm, tas ir, sociālajiem tīkliem, mājas lapu, SEO, reklāmām un citiem augstāk minētajiem paņēmieniem, ar izstrādātajām stratēģijām un plānu virzām jūsu piedāvājumu, jūsu uzņēmuma vēstuli tirgū, lai patērētāji ātri un ērti uzzinātu par jūsu eksistenci un pieredzi, ar kuru vēlaties dalīties.

Kad stratēģijas ir izstrādātas, noteikti procesi ir izveidoti un automatizēti, kā arī veikta tik svarīgā datu analītika un apstrāde, jums ir iespēja veikt arī telemārketinga funkcijas, izmantojot jūsu līdus jeb potenciālos klientus, kuri iegūti caur visiem iepriekš minētajiem procesiem un stratēģijām.

Pēc šo 14 soļu procesa Jūsu kontaktu saraksts palielināsies automātiski, papildinot to ar jauniem klientiem gandrīz katru dienu. Tagad jūsu pārdošanas aģentam, menedžerim vai speciālistam vien atliek ņemt telefonu rokās un apzvanīt tos pāris cilvēku, kuri mistiskā veidā nekonvertējās no apmeklētāja par klientu vai pārdot vēl kādu papildus piedāvājumu. Tā jūs varat ne tikai izveidot tuvākas un stiprākas attiecības ar savu klientu, bet arī uzzināt svarīgos iemeslus, kāpēc šis apmeklētājs nav veicis pirkumu, tādā veidā uzlabojot savu produktu vai pakalpojumu, novēršot šos iemeslus un rūpējoties par klientu labo pieredzi ar jūsu uzņēmumu.

KO jūs IEGŪSIet strādājot ar MIRALTEK?

Ļaujiet MIRALTEK kļūt par Jūsu digitālo partneri